Správná výživa, vhodný pohyb, šťastná mysl, zdravé tělo

 

 

 

 

 

♥ ZDRAVÁ VOLBA 

Naše zdraví je zrcadlem toho, jak se ke svému tělu chováme a co mu dáváme

Kdo z nás by netoužil být zdravý a fit? Mít silnou imunitu, být vitální, plný sil a energie?

Předpokladem je dostatečný příjem vitaminů a minerálů, které mají vliv na mnoho důležitých funkcí a základních metabolických pochodů v organismu. Vitaminy a minerály se podílejí na procesech, které probíhají uvnitř každé jedné živé buňky našeho těla. Dostatek vitaminů a minerálů je tedy pro zdraví klíčový, protože nedostatek byť jen jediného vitaminu nebo minerálu může ohrozit fungování celého našeho organismu.

Zdravý životní styl je naše volba - ZDRAVÁ VOLBA

Pokud našemu tělu dostatek vitaminů a minerálů nedopřejeme, řekne nám to.

Že vaše tělo neumí mluvit? Ale umí, náš organizmus je velice chytrý, a pokud mu něco chybí, vyšle nám signál, že „něco“ není v pořádku. Ze začátku nám to říká „potichu“ a symptomy nám nemusí být jasné, ale naše tělo se vyplatí poslouchat.

Jaké jsou tedy nejčastější symptomy?

Častá únava, špatná nálada, zapomnětlivost, bolesti kloubů, svalů, celková vyčerpanost, zvýšená nemocnost, nespavost, bolesti hlavy, nízké libido, u mužů pak poruchy erekce. Nezřídka můžeme pozorovat špatné trávení a tělo nám nedostatek vitaminů a minerálů může dávat najevo i tím, že máme problémy s pletí, kůží nebo máme „jenom špatné“ nehty či vlasy. Pokud naše tělo nebudeme poslouchat a nedodáme mu včas vitaminy a minerály v dostatečném a vyváženém množství, mohou nastat vážné zdravotní komplikace.

Není potřeba čekat, až tělo začne „křičet o pomoc“ 

Není potřeba čekat, až tělo začne „křičet o pomoc“ a je vhodné vitaminy a minerály doplňovat průběžně. Pokud organismus zásobíme vhodnými vitaminy a minerály, imunitní systém bude dostatečně silný a my budeme cítit vnitřní pohodu, rovnováhu, sílu, vitalitu a energii.

Pokud jíme skutečně kvalitně, vyváženě a pestře, dokážeme většinu vitaminů a minerálů získat ze stravy. Doporučujeme jíst sezonní regionální potraviny, které obsahují mnohem více vitaminů a minerálů než potraviny, které k nám někdy putují týdny až měsíce. Naše pravidla zní: 

  • dopřejme si 500 gramů zeleniny denně
  • pochutnejme si na 250 gramech čerstvého ovoce denně
  • nezapomeňme na luštěniny (klidně i denně)
  • jako zdroj zdravých tuků si dopřejme oříšky (samozřejmě, že nesolené a nepražené)
  • pokud jsme oslabeni (např. pokud jsme vystaveni stresu nebo nemocní, podáváme vysoký fyzický výkon, při rekonvalescenci, po úrazu atd.) a naše tělo si říká si o pomoc, je vhodné užívat i doplňky stravy

Vitaminy a minerály Zdravá volba

 

Doplněk stravy Zdravá volba ANTI-AGING VITAMINS obsahuje unikátní kombinaci 10 vitaminů - vitaminy B1, B2, B3, B6, B12, C, D, K, kyselinu listovou a kyselinu pantothenovou.

Doplněk stravy Zdravá volba ANTI-AGING MINERALS obsahuje unikátní kombinaci 7 minerálů - hořčík, zinek, mangan, měď, chrom, selen a bór.

Co říkají naši klienti?

Přečtěte si, jakou zkušenost mají s našimi vitaminy a minerály naši zákazníci...

Na doporučení mé kamarádky jsem si koupila rovnou balení vitaminů a minerálů na 3 měsíce. V té době jsem se cítila unavená a bez energie. Dnes se cítím mnohem lépe, plná energie. A navíc mám lepší pokožku, vlasy i nehty. Ještě musím zmínit perfektní jednání a vždy krásně zabalený balíček. Je vidět, že práci děláte s láskou. Děkuji a doporučuji!

Lucieúčetní

Vitaminy a minerály zdravá volba jsem začal užívat před půl rokem. Moje práce spočívá v tom, že skoro celý den (někdy i noc) sedím u počítače a přiznám se, nejím moc zdravě. Často jsem rád, že si najdu čas a k obědu si dám pizzu nebo hamburger. Ale snažím se pracovat i na změně životního stylu co se stravy a pohybu týče, to ano. Vitaminy a minerály ale doplňuji i v tabletách. Vyhovuje mi i užívání doplňků stravy Zdravá volba, kdy stačí brát 3 tabletky denně. A jako bonus? Tento podzim jsem nedostal „rýmečku“ :-) Děkuji!

Petrprogramátor

Čím se ještě zabýváme?

Přednášíme o zdraví i nemoci, ale hlavně o zdravém životním stylu

Pomáháme vám na klinice Cellthera - 1. anti-aging klinice na Moravě

Vyvinuli jsme doplňky stravy Zdravá volba - Anti-aging vitamins a Anti-aging minerals

Píšeme články o zdravé výživě, cvičení, pozitivním myšlení

Přinášíme vám recepty na jídla připravené zdravě, hravě, chutně a s láskou

Jsme vašim průvodcem zdravým životním stylem

Baví vás moje články a rádi se jimi inspirujete?

Buďte mezi prvními, kdo se tipy o zdravém životním stylu dozví...

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním Vašich údajů potřebným pro zasílání akčních nabídek, článků a newsletterů s tématikou ohledně zdravého životního stylu. Ujišťujeme Vás, že Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a budeme je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů. Seznamte se s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

Chcete zlepšit své zdraví a vydat se vstříc zdravějšímu životnímu stylu, ale nevíte, jak na to?
Potřebujete poradit s výběrem doplňků stravy?
Sháníte specialisty na přednášky o zdravém životním stylu?