Karty pro šťastnou duši

Motivační kartičky, které budete chtít mít pořád u sebe

 

21 motivačních kartiček v krásné krabičce pro nalezení radosti, spokojenosti, štěstí, vděčnosti, sebelásky, vnitřního klidu a zdraví.

Jak Karty pro šťastnou duši používat?

♥️  Vytáhněte si z balíčku každý den jednu kartičku. Zamyslete se nad tím, co vám říká a zakomponujte její poselství do svého každodenního života.

♥️  Položte otázku, kterou v současné době řešíte. Vytáhněte si kartičku z balíčku. Možná vám nedá zcela konkrétní odpověď na váš problém, ale zcela určitě vás navede směrem, kterým se máte ubírat nebo na co se máte zaměřit.

♥️  Určitě v balíčku najdete oblíbenou kartičku, kterou budete chtít mít pořád u sebe - v peněžence, kabelce nebo kdekoliv, kde ji budete často vidět. Možná se díky ní budou dít ve vašem životě zázraky.

♥️ Některou kartičku můžete vybrat a darovat jí své mamince, kamarádce nebo komukoliv, komu chcete udělat radost, přinést povzbuzení nebo pomoci najít řešení určité životní situace.

♥️ Karty pro šťastnou duši jsou také perfektním dárkem pro kamarádku, manželku, maminku či babičku.

Podívejte se na malou ukázku, jak karty vypadají:

Proč jsem Karty pro šťastnou duši vytvořila? 

K tvorbě karet mně inspirovaly příběhy našich klientů a pacientů. Cítila jsem, že potřebují povzbuzení, inspiraci a motivaci k překonávání překážek a k tomu, aby žili radostnější život. Někdy stačí zdánlivě malé povzbuzení nebo popostrčení tím správným směrem a život člověka se může obrátit k lepšímu.

Odezva na kartičky je tak skvělá, že jsem se rozhodla, že by neměly být jenom pro interní potřeby. Myslím, že to bylo skvělé rozhodnutí a já jsem nadšená, že jsou kartičky teď dostupné vám všem a mohou pomáhat měnit životy k lepšímu.

 

Co o Kartách pro šťastnou duši říkají ženy, které je již mají? 

Kartičky jsou skvělé. Balíček mám na nočním stolku. Každé ráno i večer mi připomínají, že dokážu všechno, co budu chtít. Na Vánoce objednám pro maminku a kamarádky.
Tereza
Karty pro šťastnou duši jsou prostě skvělé. Tahám je všude sebou (díky za jejich rozměr, svojí velikostí jsou do dámské kabelky ideální). Moc je všem doporučuji!
Lucka
Děkuji za úžasné kartičky. Miluji kartičku „Měj se ráda“, kterou nosím pořád u sebe. Asi je fakt zázračná, protože se každý den mám víc a víc ráda. ❤️
Alexandra
Nádherné karty. Jako první jsem si vytáhla kartičku „Ty to dokážeš“. A přesně to jsem v tu chvíli potřebovala slyšet. Děkuji z celého srdce.
Monika
Balíček mohu mít pořád u sebe. A když cítím, že potřebuji podporu nebo odpověď na nějakou otázku, vytahuji kartičku. Zajímavé je, že kartička vždy trefí hřebíček po hlavičce. To přece nemůže být náhoda!
Veronika
Ke Kartám pro šťastnou duši jsem se dostala náhodou. A miluji je! Tyto kartičky musely být vytvořeny s obrovskou láskou. ❤️
Natália

Ať Karty pro šťastnou duši potěší a pomohou nalézt radost, spokojenost, štěstí, vděčnost, sebelásku, vnitřní klid a zdraví co nejvíce lidem, kteří to potřebují.

S láskou, autorka karet: Zuzana Michálková