Karty pro šťastnou duši

Motivační kartičky, které budete chtít mít pořád u sebe

 

21 motivačních kartiček v krásné krabičce pro nalezení radosti, spokojenosti, štěstí, vděčnosti, sebelásky, vnitřního klidu a zdraví.

Jak Karty pro šťastnou duši používat?

♥️  Vytáhněte si z balíčku každý den jednu kartičku. Zamyslete se nad tím, co vám říká a zakomponujte její poselství do svého každodenního života.

♥️  Položte otázku, kterou v současné době řešíte. Vytáhněte si kartičku z balíčku. Možná vám nedá zcela konkrétní odpověď na váš problém, ale zcela určitě vás navede směrem, kterým se máte ubírat nebo na co se máte zaměřit.

♥️  Určitě v balíčku najdete oblíbenou kartičku, kterou budete chtít mít pořád u sebe - v peněžence, kabelce nebo kdekoliv, kde ji budete často vidět. Možná se díky ní budou dít ve vašem životě zázraky.

♥️ Některou kartičku můžete vybrat a darovat jí své mamince, kamarádce nebo komukoliv, komu chcete udělat radost, přinést povzbuzení nebo pomoci najít řešení určité životní situace.

♥️ Karty pro šťastnou duši jsou také perfektním dárkem pro kamarádku, manželku, maminku či babičku.

Podívejte se na malou ukázku, jak karty vypadají:

Proč jsem Karty pro šťastnou duši vytvořila? 

K tvorbě karet mně inspirovaly příběhy našich klientů a pacientů. Cítila jsem, že potřebují povzbuzení, inspiraci a motivaci k překonávání překážek a k tomu, aby žili radostnější život. Někdy stačí zdánlivě malé povzbuzení nebo popostrčení tím správným směrem a život člověka se může obrátit k lepšímu.

Odezva na kartičky je tak skvělá, že jsem se rozhodla, že by neměly být jenom pro interní potřeby. Myslím, že to bylo skvělé rozhodnutí a já jsem nadšená, že jsou kartičky teď dostupné vám všem a mohou pomáhat měnit životy k lepšímu.

 

Přeji si, ať Karty pro šťastnou duši potěší a pomohou nalézt radost, spokojenost, štěstí, vděčnost, sebelásku, vnitřní klid a zdraví co nejvíce lidem, kteří to potřebují.

S láskou, autorka karet: Zuzana Michálková