-10%

Imuno Harmony Trio

Dopřejte svému tělu tu nejlepší péči s Imuno Harmony, vysoce kvalitním doplňkem stravy, který byl pečlivě sestaven pro podporu vaší imunity. Tento přípravek přináší jedinečnou kombinaci sedmi minerálů - křemíku, zinku, boru, manganu, mědi, selenu a chromu. Tyto prvky jsou klíčové pro mnohé funkce našeho organismu a jejich dostatečný příjem je pro zdraví nezbytný. Navíc Imuno Harmony obohacuje vaši denní rutinu o Ashwagandhu, ceněnou adaptogenní bylinu, která je známá pro své pozitivní účinky na fyzickou i psychickou rovnováhu. Aby toho nebylo málo, do receptury jsme zařadili i alfa-lipoovou kyselinu, kterou často nazývají "univerzální antioxidant". S Imuno Harmony tak získáváte komplexní podporu, která přispívá k celkovému zdraví a vitalitě. Věříme, že si zasloužíte to nejlepší a s naším doplňkem stravy k tomu máte blíže než kdy jindy. Vyzkoušejte Imuno Harmony a posilte svou imunitu s přírodou na vaší straně. V balíčku dostanete 3 balení Imuno Harmony.

1 770 Kč, ušetříte 180 Kč
-10%1 590 Kč1 419,64 Kč bez DPH
Dostupné
 • Imunita

  Vitalita

  Spokojenost

  Krása

  Harmonie

  Imuno Harmony Trio

  Produkt obsahuje unikátní kombinaci 7 důležitých minerálů (křemík, zinek, bór, mangan, měď, selen a chrom), vzácnou bylinku Ashwagandha a "univerzální antioxidant" alfa-lipoovou kyselinu.

  Díky obsahu těchto látek přípravek přispívá k normální funkci imunitního systému. Obsahuje cenné antioxidanty a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v těle. Přispívá k normálnímu fungování paměti, pozornosti, reakčním a vyjadřovacím schopnostem. Přispívá k normální činnosti štítné žlázy. Přispívá k energetické rovnováze těla a k normálnímu metabolizmu makroživin a tím zajišťuje zdravý stav organizmu. Napomáhá uchovat váš zrak zdravý. Přispívá k udržení normálního stavu kostí a pojivových tkání. Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad – pomáhá udržovat acidobazickou rovnováhu těla. Přispívá k normální syntéze DNA, k normálnímu metabolismu sacharidů a k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Působí příznivě na zdraví pleti a podporuje zdraví a krásu vašich vlasů a nehtů.

  Dávkování: užívejte 2 tablety denně.

  V balíčku dostanete 3 balení produktu Imuno Harmony (každé balení obsahuje 60 tablet, dostanete 3x 60 tablet). 

  Denní dávka (2 tablety) obsahují:

  Účinná látka .............. množství ... % referenční hodnoty příjmu
  Ashwagandha ............ 500 mg ... není stanoveno
  Alfa-lipoová kyselina ... 400 mg ... není stanoveno
  Křemík ........................ 60 mg ... není stanoveno
  Zinek .......................... 24 mg ... 240 %
  Bór ............................. 20 mg ... není stanoveno
  Mangan ........................ 5 mg ... 250 %
  Měď ......................... 2000 µg ... 200 %
  Selen ......................... 220 µg ... 400 %
  Chrom ........................ 160 µg ... 400 %

  Upozornění: Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučené dávkování! Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Ukládejte mimo dosah dětí!

  Složení: Ashwagandha, alfa-lipoová kyselina, boritan sodný, oxid křemičitý, kvasnice obohacené selenem, chlorid zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, chlorid chromitý, plnidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý).

  Hmotnost:  3x 72g

  Stemthera, s.r.o, Podveská 1291/27, 624 00 Brno; provozovna: Vídeňská 119, 619 00 Brno

Podobné zboží

IMUNITA, VITALITA a KRÁSA ❤ Balení obsahuje 60 tablet. Obohaťte svůj život o vitalitu a neodolatelnou krásu! ❤️ S Vital…
Doplněk stravy MAGNE HARMONY je nyní ještě lepší díky svému inovovanému a jedinečnému složení, které je navrženo tak, aby co…
-10%
Balíček obsahuje jedinečnou a unikátní kombinaci VITAMINŮ, MINERÁLŮ a BYLINEK. V balíčku dostanete 3 druhy produktů: 1 balení Vital Harmony,…