Zdravý životní styl je naše volba

♡ ZDRAVÁ VOLBA 

Proč jsme vyvinuli doplňky stravy Zdravá volba?

Za výjimečné a unikátní složení i kvalitu doplňků stravy Zdravá volba ručíme my: 

RNDr. Zuzana Dudášová, Ph.D.
RNDr. Zuzana Dudášová, Ph.D.
Bioložka, genetička, expertka na výživu a instruktorka jógy

Jsem vystudovaná bioložka a genetička. V současnosti pracuji v brněnské klinice Cellthera a jsem členkou správní rady Nadačního fondu Modrá kotva. Aktivně se věnuji přednáškové činnosti, psaní odborných publikací i populárně naučných článků. V profesním i osobním životě se zajímám o zdravý životní styl a jsem certifikovanou instruktorkou jógy. A doplňky stravy? Dlouho jsem se snažila zorientovat v nabídce doplňků stravy. I když je až extrémně široká, nebyla jsem schopna najít vhodnou kombinaci, dávku, nejlépe zvolenou variantu s tou nejlepší biologickou dostupností. I to byl důvod, proč jsme se rozhodli vyvíjet vlastní produkty.

Prof. MUDr. Jaroslav Michálek, Ph.D.
Prof. MUDr. Jaroslav Michálek, Ph.D.
Imunolog, onkolog a vedoucí lékař kliniky Cellthera

Jsem atestovaným lékařem v oborech klinická onkologie, pediatrie, alergologie a klinická imunologie. Mám mnohaleté zkušenosti v regenerativní medicíně a buněčných terapiích. Jsem prezidentem mezinárodního konsorcia International Consortium for Cell Therapy and Immunotherapy a je také držitelem Evropského patentu pro izolaci kmenových buněk z tukové a pojivové tkáně. Jsem autorem více než 200 vědeckých publikací, pravidelně přednáším na tuzemských i zahraničních konferencích. V roce 2010 jsem založil kliniku Cellthera. A doplňky stravy? Já sám doplňky stravy pravidelně užívám. Mít dostatek energie je pro mě a mou práci velice důležité.

Doplněk stravy Zdravá volba ANTI-AGING VITAMINS obsahuje unikátní kombinaci 10 vitaminů:

 • vitamin B1 (thiamin)
  - přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti , k normální činnosti srdce a k normálnímu energetickému metabolismu.
 • vitamin B2 (riboflavin)
  - přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu sliznic, k udržení normálních červených krvinek, k udržení normálního stavu pokožky a zraku, k normálnímu metabolismu železa, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 • vitamin B3 (niacin)
  - přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu sliznic, k udržení normálního stavu pokožky a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 • vitamin B6 (pyridoxin)
  - přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, bílkovin a glykogenu, přispívá k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, k regulaci hormonální aktivity a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 • vitamin B12 (kobalamin)
  - přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální psychické činnosti, přispívá k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
 • kyselina listová (folát)
  - přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální funkci imunitního systému, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální syntéze aminokyselin, k normální krvetvorbě, k normální psychické činnosti a podílí se na procesu dělení buněk.
 • kyselina pantothenová
  - přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů, přispívá k normální mentální činnosti.
 • vitamin C
  - přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E, zvyšuje vstřebávání železa.
 • vitamin D
  - přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu, k normální hladině vápníku v krvi, k udržení normálního stavu kostí a zubů, k udržení normální činnosti svalů, přispívá k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk.
 • vitamin K
  - přispívá k udržení normálního stavu kostí a k normální srážlivosti krve.

Doplněk stravy Zdravá volba ANTI-AGING MINERALS obsahuje unikátní kombinaci 7 minerálů:

 • hořčík
  - přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální činnosti svalů, k normální syntéze bílkovin, k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu kostí a zubů, podílí se na procesu dělení buněk.
 • zinek
  - přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, k normálnímu metabolismu sacharidů, k normálním rozpoznávacím funkcím, k normální syntéze DNA, k normální plodnosti a reprodukci, k normálnímu metabolismu makroživin, k normálnímu metabolismu mastných kyselin, k normálnímu metabolismu vitaminu A, k normální syntéze bílkovin, k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky, přispívá k udržení normálního stavu zraku, přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a podílí se na procesu dělení buněk.
 • mangan
  - přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normálnímu energetickému metabolismu, k udržení normálního stavu kostí a k normální tvorbě pojivových tkání.
 • měď
  - přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální pigmentaci vlasů, k normálnímu přenosu železa v těle, k normální pigmentaci pokožky, k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • chrom
  - přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.
 • selen
  - přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, k normální funkci imunitního systému, k normální činnosti štítné žlázy, k ochraně buněk před oxidativním stresem a u mužů k normální spermatogenezi.
 • bór

Čím se ještě zabýváme?

Přednášíme o zdraví i nemoci, ale hlavně o zdravém životním stylu

Pomáháme vám na klinice Cellthera - 1. anti-aging klinice na Moravě

Vyvinuli jsme doplňky stravy Zdravá volba - Anti-aging vitamins a Anti-aging minerals

Píšeme články o zdravé výživě, cvičení, pozitivním myšlení

Přinášíme vám recepty na jídla připravené zdravě, hravě, chutně a s láskou

Jsme vašim průvodcem zdravým životním stylem

Kontaktujte nás

Zlepšete své zdraví a vydejte se vstříc zdravějšímu životnímu stylu. Pomůžeme vám.