Karty pro šťastnou duši – denní dávka motivace, inspirace a povzbuzení

S radostí Vám představuji motivační a inspirační Karty pro šťastnou duši. Určitě na internetu narazíte na množství různých typů kartiček. Karty pro šťastnou duši jsou jiné. Nebudu vám psát, že jsou zázračné (i když věřím, že jsou). Karty pro šťastnou duši dokážou motivovat, pomáhat, povzbuzovat a měnit životy k lepšímu. A možná se díky nim budou dít zázraky. 

Proč Karty pro šťastnou duši vznikly? 

K tvorbě karet mě inspirovaly příběhy a osudy lidí, zejména klientů a pacientů kliniky Cellthera. Věděla jsem, že pacienti na kliniku přicházejí, protože se chtějí uzdravit a často mají větší či menší trápení. Cítila jsem, že potřebují povzbuzení, inspiraci a motivaci k překonávání překážek a k tomu, aby žili radostnější život. Někdy stačí zdánlivě malé povzbuzení nebo popostrčení tím správným směrem a život člověka se může obrátit k lepšímu.

Jsem nadšená, že nápad vytvořil kartičky nezůstal jen pouhým nápadem. Karty pro šťastnou duši již spatřily světlo světa a mohou začít pomáhat měnit životy k lepšímu.

Jak Karty pro šťastnou duši vypadají?

V krabičce se nachází 21 kartiček. Každá kartička má na jedné straně obrázek, který byl malován konkrétně pro tuto kartičku, a který dokonale vystihuje její poselství. Na druhé straně kartičky je citát. Není to citát v pravém slova smyslu, tedy citát vytažený z nějaké encyklopedie. Je to osobní povzbuzení či zamyšlení.

A věřte tomu, že si vždy vytáhnete kartičku, která vás upozorní na to, co právě řešíte nebo potřebujete slyšet. Oblíbenou kartičku (nebo klidně i celý balíček) můžete nosit při sobě. Pro štěstí, radost nebo inspiraci.

Jak Karty pro šťastnou duši používat?

Způsobů, jak kartičky používat, je mnoho. Můžete si z balíčku každý den vytáhnout jednu kartičku. Zamyslete se nad tím, co vám říká a zakomponujte její poselství do svého každodenního života.

Můžete si také položit otázku, kterou v současné době řešíte. Vytáhněte si kartičku z balíčku. Možná vám kartička nedá zcela konkrétní odpověď na váš problém, ale zcela určitě vás navede směrem, kterým se máte ubírat nebo na co se máte zaměřit. Jedna klientka si jako první vytáhla kartičku se zamyšlením na téma „Ty to dokážeš“. Říká, že přesně to v tu chvíli potřebovala slyšet.

Určitě v balíčku najdete oblíbenou kartičku, kterou budete chtít mít pořád u sebe – v peněžence, kabelce nebo kdekoliv, kde ji budete často vidět. Možná se díky ní budou dít ve vašem životě zázraky. ❤️

Některou kartičku můžete vybrat a darovat jí své mamince, kamarádce nebo komukoliv, komu chcete udělat radost, přinést povzbuzení nebo pomoci najít řešení určité životní situace. Kartička vám také může pomoci sdělit blízkému člověku to, k čemu se vám jen těžko hledají slova.

Komu jsou Karty pro šťastnou duši určeny?

Kartičky jsou určeny pro kohokoliv, kdo hledá motivaci a inspiraci ke změnám ve svém životě. Kartičky jsou určené všem, kteří touží ve svém životě nalézt radost, spokojenost, štěstí, vděčnost, sebelásku, vnitřní klid a zdraví.

Karty pro šťastnu duši mohou využít také koučové, terapeuti nebo lektoři jógy. Umím si skvěle představit tahání kartiček před nebo po závěrečné meditaci na lekci jógy.

V neposlední řadě jsou Karty pro šťastnou duši perfektním dárkem pro kamarádku, manželku, maminku či babičku. K Vánocím, narozeninám, svátku nebo prostě jenom tak…

Přeji si, ať Karty pro šťastnou duši potěší a pomohou nalézt radost, spokojenost, štěstí, vděčnost, sebelásku, vnitřní klid a zdraví co nejvíce lidem, kteří to potřebují.

S láskou autorka karet, Zuzana Michálková

Baví vás moje články a recepty? Stáhněte si zdarma můj ebook:

Inspirativní recepty pro zdravý životní styl

Stažením ebooku dáváte souhlas se zpracováním Vašich údajů potřebným pro zasílání akčních nabídek, článků a newsletterů s tématikou ohledně zdravého životního stylu. Ujišťujeme Vás, že Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a budeme je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů. Seznamte se s našimi zásadami ochrany osobních údajů.
Komentáře