Guacamole – avokádová pomazánka

Pořád někde slyšíte, že avokádo je zdravé, že je to superpotravina, ale nevíte, jak ho připravit? Zkuste tradiční mexickou avokádovou pomazánku – guacamole. Avokádo je skutečně plné zdravých tuků, vitaminů a minerálů, je tedy vhodné si ho dopřát. Avokádo má jemnou máslovou chuť a pomazánka je velmi lahodná a výtečná. Ale víte co? Zkuste to sami. Příprava je velice jednoduchá.

Co potřebujeme?
1 zralé avokádo
1 větší rajče
stroužek česneku
sůl
mletý pepř
limetka nebo citron

Jak na to?
Avokádo podélně rozřízneme, vyjmeme pecku a oloupeme.  Dáme do misky a rozmačkáme vidličkou.  Česnek oloupeme, prolisujeme a přidáme k avokádu. Rajče omyjeme, nakrájíme nadrobno a také přidáme do misky k avokádu. Osolíme, opepříme a všechno dobře promícháme. Na závěr můžeme zakápnout trochou citronové šťávy.

Tip: Podáváme s celozrnným pečivem. Takovýto pokrm nám skvěle poslouží jako rychlá, zdravá a vydatná večeře. Nebo také snídaně. A pokud bychom chtěli pokrm ještě vydatnější, můžeme si přidat i uvařené vajíčko.

 

Jak být spokojenější, šťastnější, sebevědomější a zdravější?
Já (už) vím, jak na to.

Poradenství

Klid, radost, zdravý životní styl
Chcete změnit Váš život? Trápí Vás vztahy? Chcete se konečně začít mít rád(a)? Téma individuálního koučinku plně přizpůsobím Vašim potřebám. Naše setkání bude trvat 60 minut a během něj můžeme začít odbourávat Váš strach, posílit Vaše sebevědomí nebo zaostřit na stres ve Vašem životě.

Program CHCI ZMĚNU!

Motivace a smysl života
Cítíte, že potřebujete změnu? Chcete být sebevědomější, šťastnější, zdravější? Chcete se konečně začít mít rád(a)? V rámci tohoto programu se 3x potkáme a detailněji se podíváme na Váš životní styl a naplánujeme spolu změny, abyste se cítili lépe, radostněji a šťastněji. Do Vašeho života zařadíme nové zvyky, abyste se cítili báječně.
Žena a balónky

Program HARMONIE TĚLA, MYSLI A DUŠE

Sebevědomí, vyrovnanost, spokojenost
V rámci tohoto programu se potkáme 10x a budeme se zabývat vším, co je potřebné pro Váš zdravější, harmoničtější, vyrovnanější a klidnější život.

Ještě váháte? Napište mi... 

... a já se Vám co nejdříve ozvu.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů