Co je a co není ZDRAVÁ VOLBA ♡

Zdravá volba je harmonie a vyrovnanost, úcta a pokora, láska a štěstí, zdraví a krása, zdravý životní styl.

Zdravá volba není o odepírání si nezdravé stravy. Zdravá volba je o radosti z přípravy zdravého jídla. O pochutnání si a vychutnání si zdravé snídaně, obědu i večeře. A je i o zdravém mlsání. Pokud totiž naše chutě přesměrujeme na skvělou chuť ovoce, zeleniny, luštěnin, oříšků, semínek a různých bylinek, už nebudeme mít chuť na přeslazené dorty a koláčky. Fakt. A kdo nevěří, ať to zkusí…

Zdravá volba není o nucení se do cvičení, které nesnášíme. Zdravá volba je o nalezení pohybu, který nám vyhovuje. Ať už je to běh nebo „jenom” procházka, aerobic nebo plavání, zumba nebo jóga. Zdravá volba je o potěšení z pohybu, což ocení naše tělo i mysl. Fakt. A kdo nevěří, ať to zkusí…

Zdravá volba není o závisti, hněvu, obavách nebo strachu. Zdravá volba je o radosti, lásce i sebelásce. Zdravá volba je o potěšení z pomoci druhým, o velkorysosti.

Zdravá volba není pořád sluníčková. Na každého občas přijdou chmury, špatná nálada nebo trochu toho negativního myšlení. Zdravá volba je síla zahnat negativní myšlenku myšlenkou pozitivní a schopnost vnímat špatnou situaci či zkušenost jako ponaučení.

Zdravá volba není dokonalost. Zdravá volba je harmonie a vyrovnanost.

Já jsem si vybrala zdravou volbu. Ne, nejsem dokonalá, pořád se učím a zdokonaluji. Ale věřím, že jdu správnou cestou a s radostí vám přináším tipy, rady a novinky pro znovuobjevení zdraví, (sebe)lásky, štěstí a vyrovnanosti.

Moje volba je zdravá volba. Budu nadšená, když bude i vaše

Baví vás moje články a recepty? Stáhněte si zdarma můj ebook:

Inspirativní recepty pro zdravý životní styl

Stažením ebooku dáváte souhlas se zpracováním Vašich údajů potřebným pro zasílání akčních nabídek, článků a newsletterů s tématikou ohledně zdravého životního stylu. Ujišťujeme Vás, že Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a budeme je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů. Seznamte se s našimi zásadami ochrany osobních údajů.
Komentáře